Czy dywan można prać w pralce?

Czy dywan można prać w pralce?

Do niedawno panowało przekonanie, że jedynym sposobem czyszczenia dywanu jest spędzenie kilku godzin na praniu ręcznym lub skorzystanie z usług pralni. Zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji dywanów możemy zaproponować Państwu dywany przystosowanie do prania w pralce w Naszych domach!

Jak wybrać idealny dywan do salonu?

Jak wybrać idealny dywan do salonu?

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. Spędzamy w nim mnóstwo czasu, zapraszamy do niego gości, dzielimy go z rodziną. Dlatego jego wystrój jest niezwykle ważny, a to na co zwracamy uwagę najbardziej przy urządzaniu salonu to przytulność. Niewiele jest dodatków, które tak zmieniają pokój jak robi to dywan. Możemy nadać dzięki niemu określony klimat, podkreślić styl mebli, czy też dodać charakteru. Właśnie z tych powodów dywany doceniane są jako element wystroju. Jak...

Jak dobrać odpowiedni certyfikowany dywan dla dziecka?

Jak dobrać odpowiedni certyfikowany dywan dla dziecka?

Urządzając mieszkanie lub dom warto kierować się nie tylko obecnie panującymi trendami, ale też funkcjonalnością niektórych rozwiązań, np. dotyczących koloru ścian czy materiału, z których wykonane są podłogi. Coraz częściej w pomieszczeniach stawiamy zatem na panele, które są łatwe w utrzymaniu czystości, a do tego wygłuszają pomieszczenia i wyglądają estetycznie. Jednak by podłoga nie wyglądała nudno, wiele osób decyduje się na zakup nawet najmniejszego chodniczka. Jakie są zalety tego...

Dywan shaggy. Jak wybrać właściwy?

Dywan shaggy. Jak wybrać właściwy?

Dywany shaggy od wielu lat cieszą się niemalejącą popularnością. Są to dywany niesamowicie miłe w dotyku. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór dywanów tego typu. Poszczególne kolekcje różnią się jednak między sobą.

Czy dywan do kuchni to dobry pomysł?

Czy dywan do kuchni to dobry pomysł?

Dywan w kuchni nie zawsze jest oczywistym rozwiązaniem i dla wielu osób wydaje się zbędnym dodatkiem. Jednakże wbrew pozorom dywany kuchenne mają wiele praktycznych zastosowań, zwłaszcza w przypadku, gdy podłoga, którą mamy w kuchni to panele. Panele podłogowe w kuchni to coraz częstszy wybór przy urządzaniu nowoczesnej kuchni, dlatego dywany antypoślizgowe znajdują coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego – taki dywanik bywa niezwykle praktyczny. Ale jakie dokładnie zalety może posiadać?

Jak skutecznie wyczyścić dywan?

Jak skutecznie wyczyścić dywan?

Dywan to jeden z podstawowych elementów wystroju. Potrafi zmienić wygląd pomieszczenia, nadać mu wyrazu, sprawić, że jest bardziej przytulne. Jednakże należy pamiętać o jego regularnym czyszczeniu, aby cały czas wyglądał jak nowy. Zachowanie świeżego wyglądu dywanu jest bardzo ważne. Jak zatem powinno wyglądać pranie dywanu? Jest na to kilka sposobów, które warto poznać.