Filtruj według

Szerokość

Szerokość

Aktywne filtry

Chodniki kwiatowe wyróżniają niesamowite wzory, charakterystyczne dla serii klasycznej. Są one popularne od wielu lat, dzięki elegancji, którą wprowadzają do wnętrz. Występują głównie w odcieniach zieleni, czerwieni, brązów i beży. Należą do dywanów ozdobnych, dlatego będą pasowały do klasycznych aranżacji, jako element ożywienia wnętrza. Na pewno cieszyć będą zwolenników historii i tradycji.

Chodniki w kwiaty z serii klasycznych mimo krótkiego runa (9mm) są bardzo przyjemne w dotyku. To co klasyczne nigdy nie wychodzi z mody, dlatego z pewnością są to chodniki ponadczasowe. Jeśli nie lubisz zmian aranżacji - to będzie opcja dla Ciebie. Na takie dywany decydują się również osoby, które starają sie ograniczać ilość wytwarzanych przez nich odpadów. Klasyka nie oznacza nudy, dywany oraz chodniki klasyczne mają na tyle ciekawe motywy, by wprowadzały wyjątkowy nastrój, ale zarazem nie były tradycyjne i powszechne wzornictwem.

Dostępność na metry

Chodniki kwiatowe w naszej ofercie dostępne są w określonych szerokościach: 60 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm. Jednak długość wybierają Państwo sami przy zakupie. Dzięki tej opcji dopasujesz chodnik idealnie do miejsca, w którym chcesz go położyć. Wystarczy, że podasz długość, a my obszyjemy chodnik GRATIS!