Aktywne filtry

W naszej ofercie mamy dywany klasyczne z frędzlami oraz bez frędzli. W przypadku tych drugich uważamy, że idealnie sprawdzą się do wnętrz nowoczesnych.

Dlaczego połączenie dywanów klasycznych bez frędzli i pomieszczeń nowoczesnych, to Naszym zdaniem dobry pomysł?

Te dywany łączą w sobie element klasyki, ale także niezwykłej elegancji spowodowanej delikatnymi ozdobami. W połączeniu z nowoczesną kanapą, ozdobnymi poduszkami, dywan klasyczny będzie prezentował się niezwykle - to Państwo wybierają rozmiar, kolor, a nawet kształt dywanu!

Czym charakteryzują się dywany klasyczne bez frędzli?

Posiadają wzory, które na rynku są od wielu lat. Dzięki ponadczasowości tych modeli, nie mamy potrzeby ciągłej zmiany dywanu. Wzornictwo dywanów klasycznych jest modne od lat i wciąż będzie. Kupując dywany klasyczne przyczyniamy się do ochrony środowiska, ponieważ posiadamy w domach dywany dobrze wykonane, a co za tym idzie wytrzymałe, których nie trzeba często wymieniać. Idealnie sprawdzają się we wnętrzach z odnowionymi meblami.

Dlaczego warto je kupić?

Dywany klasyczne bez frędzli posiadają certyfikat bezpieczeństwa OEKO- TEX,  świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Produkowane są w Turcji, a do  ich produkcji użyto wyspecjalizowanych materiałów najwyższej jakości. Wykonane są z największą starannością, tak aby każdy klient był zadowolony. Gęsto tkane runo dywanu o wysokości 13 mm sprawia, że odkurzanie jest proste, nawet za pomocą robota sprzątającego.