Filtruj według

Szerokość

Szerokość

Aktywne filtry

Chodniki gładkie to najbardziej tradycyjny rodzaj z dostępnych na rynku. To ciekawa i zarazem bardzo praktyczna alternatywa dla dywanów czy wykładzin. Chodniki jednokolorowe będą pasowały do każdego wnętrza, niezależnie od stylu mieszkania, rodzaju mebli czy koloru ścian. Taki rodzaj chodników znajdziesz właśnie w naszym sklepie.

Tradycyjna kolorystyka na lata

Większość z nas zmienia aranżacje w mieszkaniach raz na kilka lat. Nie lubimy częstych remontów, zakupu nowych mebli, przez co również dodatki wnętrza chcielibyśmy zachować na dłużej. Chodniki dywanowe w standardowych kolorach pozwolą na długotrwały schludny wygląd domu. Wprowadzają niezwykły nastrój do pomieszczeń, nadają uroku, przy czym również zapewniają ciepło. Mogą być zwykłym uzupełnieniem wnętrza, bądź kolorowym dodatkiem, który podbije barwy i pozwoli wyróżnić Twoje mieszkanie. To Ty decydujesz!

Do każdego wnętrza

Niezależnie czy brakuje Ci chodnika w przedpokoju, salonie czy kuchni. Chodniki jednokolorowe dopasujesz do każdego pomieszczenia. Mogą być uzupełnieniem salonu w starym stylu jak i również dodatkiem do biura, tak by wpleść kolorowy akcent. Współczesne wzornictwo pozwoli na odrobinę szaleństwa w Twoim domu...

Chodniki na metry - Ty wybierasz długość

Chodniki gładkie są dostępne w szerokościach: 70 cm, 80 cm,90 cm, 100 cm oraz 120 cm. Każdy chodnik można zamówić w dowolnej, wybranej przez siebie długości. Dzięki tej opcji dopasujesz chodnik idealnie do miejsca w którym chcesz go położyć. Wystarczy, że podasz długość, a my obszyjemy chodnik GRATIS i wyślemy go na podany adres. Nie czekaj ani chwili dłużej!