Aktywne filtry

Granat należy na barw mocnych ale i eleganckich jednocześnie. Niezwykle stylowy często wybierany zamiast czerni. Jest równie uniwersalny a jednocześnie bardziej świeży i oryginalny. Granatowe dywany cieszą się coraz większą popularnością. Odpowiednio skomponowany wzór połączony z granatowym kolorem doda szyku Twojemu wnętrzu i jednocześnie wyróżni je spośród innych. 

Zaproś styl do swojego wnętrza! Postaw na granatowy dywan. 

Analizując współczesne trendy łatwo zauważyć, że w aranżacjach dominują jasne kolory. Wnętrza tworzone przez szarości czy beże  to teraz podstawa. Panuje ogólne przekonanie, że jasny kolory są bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Jest w tym dużo prawdy ale czasem wnętrza tworzone tylko przy użyciu tych barw są jednowymiarowe i mdłe. By ożywić wnętrze należy dodać mu wyrazu i głębi. Kolor granatowy idealnie spełni się w tej roli. Granatowe dywany rzadko występują jako dywany jednolite kolorystycznie. Gładki granatowy dywan jest ciężki w utrzymaniu i często bywa „smutny”. Jednak umiejętnie wkomponowany kolor granatowy w inne barwy doskonale ożywia wnętrze i nadaje mu głębi. Granat bardzo lubi się z odcieniami beżowo-kremowymi i to właśnie z nimi najczęściej występuje w parze tworząc duet idealny. Granat można też łączyć z szarościami jednak to połączenie częściej występuje w dywanach nowoczesnych niż klasycznych. W towarzystwie złota czy miedzi kolor granatowy będzie jeszcze bardziej dostojny i elegancki. 

Granatowy dywan do salonu- poznaj Naszą ofertę. 

Granatowy kolor uznawany jest obecnie za nową czerń. Równie uniwersalny a jednak bardziej elegancki i stylowy. Doskonale pasuje do jasnych wnętrz dodając im klasy i głębi. Granatowy akcent kolorystyczny, w urządzonym tylko w szarościach lub beżach wnętrzu, stanowi jego urozmaicenie i oryginalny dodatek. Wprowadzić granat do wnętrza można poprzez zakup granatowego fotela, poduszek czy zasłon albo właśnie poprzez zakup granatowego dywanu. 

W Naszej ofercie granatowych dywanów znajdą Państwo zarówno te nowoczesne jak i klasyczne.

Dywany nowoczesne granatowe to modne, geometryczne wzory pasujące do wnętrz urządzonych minimalistycznie czy w stylu skandynawskim.

Dywany klasyczne granatowe to połączenie głębokiego odcienia granatu z ciepłymi tonacjami beżu. Często w towarzystwie kwiatowych wzorów- głównie róż to gotowa recepta na stylowe wnętrze. 

W sklepie „Pani Dywanik” znajdziesz tylko najmodniejsze i najciekawsze propozycje do Twojego wnętrza. Z nami Twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnego stylu.