Czy dywan można prać w pralce?

Czy dywan można prać w pralce?

Do niedawno panowało przekonanie, że jedynym sposobem czyszczenia dywanu jest spędzenie kilku godzin na praniu ręcznym lub skorzystanie z usług pralni. Zastosowanie innowacyjnej technologii produkcji dywanów możemy zaproponować Państwu dywany przystosowanie do prania w pralce w Naszych domach!

Jak powszechnie wiadomo dywan o odpowiednim wzorze czy stylistyce potrafi całkowicie zmienić wygląd wnętrze czyniąc je bardziej przytulnym. Wiele osób nie wyobraża sobie swoich domów bez dywanów. Nic w tym dziwnego. Nic tak nie ociepla wnętrza jak zasłony, poduszki czy właśnie dywany. Nie tylko spełniają walory estetyczne ale również i praktyczne. Chronią Nasze podłogi przez piaskiem, wilgocią czy uszkodzeniami mechanicznymi. 

Jeśli jedynym co powstrzymywało Cię przed zakupem dywany to trudność w utrzymaniu go w czystości koniecznie sprawdź nasze kolekcje dywanów do prania w pralce Universal, Klara i Miami. 

Jesteś lub mieszkasz z alergikiem? Dywany przystosowane do prania w pralce to idealny wybór!

Masz małe dzieci? Czworonożni mieszkańcy szczególnie jesienią i zimą wnoszą na łapach brud i błoto? To już nie problem.

Czy charakteryzują się dywany przystosowane do prania?

Spośród innych wyróżnia je ich włos. Niskie, zbite runo pozwala na łatwe ręczne czyszczenie. Piach, sierść czy kurz nie wnika do środka w związku z czym dywan taki można łatwo odkurzyć czy wytrzepać. Jeśli jednak zabrudzenia są już znaczne lub nie mamy czasu na czyszczenie dywan można wrzucić do pralki.

Jak prać dywan w pralce?

Dywany z Naszej oferty są dywanami elastycznymi. Jeśli chcemy wyprać dywan należy go oczywiście odkurzyć a następnie złożyć w „kostkę” lub zwinąć w „kulkę” i włożyć do pralki. Wybierając program piorący postępuj zgodnie z zaleceniem producenta! Wybieraj programy do prania delikatnego i temperaturę 30 stopni. Zwróć szczególną uwagę na dopuszczalność wirowania. Dywan taki wyprany w właściwy sposób wygląda jak nowy!

Do jakiego pomieszczenia przystosowane są dywany do prania w pralce?

Dywany te można kłaść absolutnie w każdym pomieszczeniu. Ze względu na swoje właściwości a dokładnie antypoślizgowy najczęściej spotykamy je w kuchniach, łazienkach, jadalniach czy przedpokojach. Zapewnią bezpieczeństwo- uchronią przez poślizgnięciem. Dodatkowo właśnie w tych pomieszczeniach najłatwiej o zabrudzenie dywanu.  Dywany te można kłaść również na podłogach z paneli. Doskonale sprawdzą się zatem jako dywan do salonu czy sypialni a nawet pokoju młodzieżowego czy dziecięcego. 

Wzory dywanów.

Oferta jest ogromna. Znajdziemy w niej dywany do prania w pralce o nowoczesnych minimalistycznych wzorach, wzorach geometrycznych, kwiatowych- romantycznych czy klasycznych. 

Kometarze

Odpowiedź