Aktywne filtry

Dywaniki łazienkowe poza atrakcyjnym wyglądem, są także funkcjonalne. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią umilić sobie czas po kąpieli, ale również zadbać o bezpieczeństwo dzieci. Bywają dni, że przed lustrem spędzamy wyjątkowo dużo czasu - mężczyźni się golą, kobiety kręcą włosy, a wszystko po to by wyglądać dobrze na spotkaniu rodzinnym czy ze znajomymi. Jeśli nie posiadamy ogrzewania podłogowego w swoim domu, to dobrym rozwiązaniem będzie zakupienie kompletu dywaników łazienkowych, by podczas wszelkich przygotowań ogrzać nogi i zabezpieczyć organizm przed zbędnym przeziębieniem. 

W jaki sposób dywany przyczyniają się do dbania o bezpieczeństwo dzieci?

 Większość z nas ma styczność z dziećmi, które są ruchliwe i mówi się, że dosłownie nie usiedzą w miejscu. Tradycyjne dywany przesuwają się po podłodze i podczas biegu w takim miejscu, dziecko może szybko się przewrócić. Dywaniki łazienkowe posiadają antypoślizgowy spód, co sprawia, że trzymają się podłogi i zapobiegają nieprzyjemnym sytuacjom, jak właśnie wywrócenie się.

Jak dbać o dywaniki łazienkowe?

Dywaniki łazienkowe są bardzo proste w utrzymaniu, gdyż wystarczy je odkurzać, podczas regularnego sprzątania całego domu oraz bezpośrednio przed wrzuceniem do pralki i będą wyglądały jak przedtem. Jeśli są Państwo zaskoczeni, już tłumaczymy - Nasze dywany do łazienki można prać w pralce. Wystarczy wyprać je w niższej temperaturze, producent zaleca 30 stopni.

Dywaniki jako element ozdobny - jakie rodzaje posiadamy?

Czasem zdarza się tak, że decydując się na remont mieszkania, chcemy by było ono jak najdłużej użyteczne, przez co wybieramy klasyczne meble i dodatki. Z biegiem czasu możemy zmienić zdanie i chcieć jakoś wyróżnić łazienkę, bez ponownego generalnego remontu. W takiej sytuacji, dobrym krokiem jest zmiana dodatków oraz dodania innych elementów, na które wcześniej się nie decydowaliśmy. Dywaniki ozdobne mogą przyczynić się do urozmaicenia. W swoim asortymencie posiadamy dywaniki łazienkowe z wycięciem pod toaletę, ale także tradycyjne komplety. Takie dywany można położyć przy umywalce, wannie, toalecie... tak naprawdę gdzie nam się zamarzy. Niektórzy decydują się na jeden dywanik z kompletu, zaś inni kładą je osobno -  w dwóch łazienkach. 

Jakie wersje kolorystyczne posiadamy?

5 kolorów - beżowy, brązowy, czarny, zielony oraz niebieski.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Naszymi ofertami!