Aktywne filtry

Dywan SZNURKOWY SIZAL COOPER Romby, Aztecki,...

Cena 110,00 zł
Availability: 6 In Stock

Dywan sznurkowy sizal COOPER

Jednym z elementów dekoracyjnych, który coraz częściej pojawia się w naszym domu, jest dywan. Mimo tego, że jeszcze niedawno modne były podłogi bez tego dodatku, to jednak powraca on do łask. Nic to dziwnego, ponieważ to właśnie dywany ocieplają klimat w naszym domu. Dywan sznurkowy sizal jest niesamowicie praktyczny, ponieważ nadaje się do użytku zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Motywem przewodnim dywanu jest etno, więc świetnie skomponuje się on z wnętrzami zarówno nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi. Jest to trend, który zdecydowanie wraca do naszych łask.

Dywan sznurkowy do Twojego domu

Jedną z niezaprzeczalnych zalet dywanu jest fakt, że ociepli on każde pomieszczenie, w którym się znajdzie. Bez niego stają się one puste i niemiłe. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na dywan sznurkowy sizal?

  • Jest to dywan tzw. płaskotkany, co oznacza, że jest bardzo wytrzymały i długo zachowa swój naturalny wygląd.
  • Dzięki technologii płaskiego tkania, dywan sznurkowy sizal nie będzie się odgniatał. Przez co jego estetyka będzie zachowana przez długi czas.
  • Dywan sznurkowy sizal jest bardzo praktyczny w użytkowaniu, a dodatkowo bardzo łatwo się go czyści.
  • Jest to dodatek odporny na warunki atmosferyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby można było wyłożyć go na balkonie czy tarasie.

Dywan sznurkowy sizal najlepiej sprawdzi się w salonie, przedpokoju czy kuchni, a także na balkonie i tarasie. Będzie on wspaniałą oprawą w klasycznych wnętrzach, w których znajdują się mahoniowe meble oraz doda uroku pomieszczeniom w stylu skandynawskim. Można go również położyć w nowoczesnych wnętrzach, aby przełamać ich styl surowszy styl. Ciepła kolorystka ecru i czerni idealnie oddaje styl dywanu w stylu etno.