Jak dobrać odpowiedni certyfikowany dywan dla dziecka?

Jak dobrać odpowiedni certyfikowany dywan dla dziecka?

Urządzając mieszkanie lub dom warto kierować się nie tylko obecnie panującymi trendami, ale też funkcjonalnością niektórych rozwiązań, np. dotyczących koloru ścian czy materiału, z których wykonane są podłogi. Coraz częściej w pomieszczeniach stawiamy zatem na panele, które są łatwe w utrzymaniu czystości, a do tego wygłuszają pomieszczenia i wyglądają estetycznie. Jednak by podłoga nie wyglądała nudno, wiele osób decyduje się na zakup nawet najmniejszego chodniczka. Jakie są zalety tego tradycyjnego rozwiązania i jak dobrać odpowiedni certyfikowany dywan dla dziecka? Sprawdź! 

Zalety dywanów dla dzieci z certyfikatem.

Pokoiki dziecięce od zawsze kojarzą się z magią i krainą beztroski. W Internecie znaleźć można wiele projektów i ciekawych wnętrz przeznaczonych dla maluchów. Rzadko kiedy, puszyste i miękkie chodniczki przysłaniają całą podłogę. Najczęściej są to małe certyfikowane dywany dla dzieci, które są nie tylko kolorowe, ale i dopasowane do przeróżnych gustów klientów.

 Największą zaletą takiego rozwiązania jest funkcja estetyczna. Dywan sprawia, że pokój nabiera przyjaznego charakteru, a także staje się przytulny. Ponadto, dzięki jego miękkiej strukturze, wygodniej się na nim siedzi niż na zimnych panelach. 

W naszym asortymencie znaleźć można kilka kolekcji certyfikowanych dywanów dziecięcych takich jak Bambino czy Lovela oraz Kiddie które są wykonane są z wysokiej jakości włosia, które jest przyjazne dla alergików. 

Certyfikowane dywany dla dzieci z kolekcji Kiddie są dodatkowo antypoślizgowe, dzięki czemu chronią malucha przed upadkiem. Można je także wykorzystać w pokoju niemowląt i kłaść maluszki na brzuszku, bez obawy, że uderzy ono główką o twardą podłogę. 

Wybór dywanu - na co zwrócić uwagę? 

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem zwierząt czy słodkich motylków, to produkty z kolekcji Lovela Lovela i Bambino będą doskonałą propozycją do pokoju dziecięcego. Podczas wyboru certyfikowanego dywanu dla dziecka warto zwrócić materiał, z którego został on wykonany. Wszystkie modele z kolekcji KIDDIE posiadają certyfikat Oeko-Tex, dzięki czemu możemy zapewnić, iż są one bezpieczne dla skóry dziecka, a także odporne na odkształcenia i odbarwienia. Zaś dywany z kolekcji Bambino i Lovela posiadają certyfikat Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017.Ponadto żaden z naszych certyfikowanych dywanów dla dzieci nie posiada w swojej strukturze niebezpiecznych substancji, które mogłyby zagrozić użytkownikowi.

Kometarze

Odpowiedź