Aktywne filtry

Coraz częściej poświęcamy dużo uwagi na urządzanie własnej przestrzeni domowej. Liczy się dla nas nie tylko funkcjonalność pomieszczeń, ale też ich wygląd, który będzie towarzyszył nam każdego dnia. Chcemy, by wszystko było piękne, a także urządzone w danym stylu. Podczas aranżacji wnętrza liczy się paleta barw, meble, a także dodatki, do których możemy zaliczyć chodniki dywanowe. Sprawdzą się one w prawie każdym pomieszczeniu, poczynając od przedpokoju, a na kuchni czy łazience kończąc.

Wiele modeli, które są dostępne w naszym asortymencie posiada charakterystyczne wzory kwiatowe i geometryczne. Niezależnie, czy preferujemy chodniki wełniane, wykładziny czy dywany nowoczesne, powinniśmy podczas zakupów kierować się ich jakością.

Dobrze wykonany dywan będzie nam służył przez wiele lat, a nowoczesne urządzenia czyszczące będą wstanie usunąć z nich nawet najmniejsze zabrudzenia, takie jak kurz, drobne ziarenka rozsypanego cukru czy sierść zwierzaka. Jeśli zależy nam, by nasza przestrzeń wyglądała modnie i stylowo powinniśmy wybrać dywan z motywem roślinnym lub gładki, który sprawdzi się w większości wnętrz.

Zapraszamy do składania zamówień na chodniki drogą telefoniczną lub emailem. 

Jak zamawiać chodniki:

- jeśli potrzebujecie Państwo np. 3 metry chodnika należy wybrać określoną szerokość i zamówić 3 sztuki produktu;

- jeśli potrzebny jest chodnik o długości np. 2,5 metra należy zamówić 3 sztuki produktu i w wiadomości do Nas wpisać żądaną długość- płacą Państwa oczywiście tylko za zamówioną długość;

- chodniki można zamawiać od 1 sztuki tj. 1 metra do 25 mb, w przypadku większej ilości prosimy o kontakt;

- obszycie chodnika GRATIS;

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 534 000 101.