BLACK&GOLD: Dywany czarno-złote

BLACK&GOLD: Dywany czarno-złote

Dywany czarno-złote z najnowszej kolekcji BLACK&GOLD są idealnym wyborem dla kogoś, kto ceni sobie stylowe i nowoczesne dodatki w aranżacji wnętrza. Czerń i złoto bez wątpliwości są bardzo modne, a dywan w takich kolorach to doskonały wybór. Czarno-złote dywany nie tylko świetnie wyglądają, ale są przede wszystkim praktyczne! 

Zalety 

Dywany z kolekcji BLACK&GOLD posiadają oryginalne i przyciągające wzrok wzornictwo. Jeżeli szukasz czegoś, co doda pomieszczeniu charakteru, będzie to idealny wybór. Oprócz świetnego wyglądu, antypoślizgowe dywany BLACK&GOLD oferują szereg praktycznych właściwości. 

Przede wszystkim dywany antypoślizgowe wyróżniają się specjalną warstwą spodnią, dzięki której dywan nie przesuwa się po podłodze, więc tym samym trudniej o jakikolwiek wypadek. Nie potrzebujemy żadnej dodatkowej maty pod dywan. Także bez niej będzie trzymał się podłogi i nie będzie się przesuwał. Możemy stosować je nawet w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. 

Są to również dywany bardzo wytrzymałe, odporne na różnego rodzaju odkształcenia bądź odbarwienia. Co ważne są miękkie, więc chodzenie po nich na boso bądź bez kapci będzie czystą przyjemnością. 

dywan antyposlizgowy blackgold 07  dywan antyposlizgowy blackgold 06  dywan antyposlizgowy blackgold 05 plaster miodu

Utrzymanie w czystości 

Dzięki swojej kolorystyce, zanieczyszczenia na dywanach BLACK&GOLD nie są tak widoczne, jak na tych w jasnych kolorach takich jak beż czy biel. Jednak gdy przychodzi moment czyszczenia dywanów, wcale nie musi pochłaniać to całej masy naszego czasu. Dywany antypoślizgowe można prać w domowej pralce w 30 stopniach. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu utrzymamy nasz dywan w czystości z łatwością. 

Idealne dla alergików

Dywany z kolekcji BLACK&GOLD wykonane są z poliestru, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w domach osób z alergiami i uczuleniami. Wykonane są z nieuczulającej przędzy, nie przyciągają kurzu i roztoczy oraz są łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie musisz więc rezygnować z wymarzonego dywanu z powodu alergii. Dywan syntetyczne nie zawiera białek i celulozy, które stanowią pożywkę dla roztoczy, nie chłoną wilgoci oraz mają właściwości elektrostatyczne. 

dywan antyposlizgowy blackgold 02  dywan antyposlizgowy blackgold 03 czarno zloty  dywan antyposlizgowy blackgold 01 czarno zloty

Przeznaczenie 

Dywany czarno-złote z kolekcji BLACK&GOLD idealnie sprawdzą się jako dywany kuchenne, do przedpokoju, łazienki, a także salonu. Dzięki swoim właściwościom znajdą swoje zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Ponieważ nie chłoną wilgoci nie straszne są im kuchenne wypadki w postaci rozlanych płynów, a w razie niefortunnego zdarzenia można je po prostu wyprać. Oryginalne i modne kolory ożywią nasze wnętrze i nadadzą pomieszczeniu świeżości. Każdy po wejściu do pokoju, który zdobić będzie czarno-złoty dywan, zwróci na niego uwagę! 

Kometarze

Odpowiedź