Aktywne filtry

Utrzymywanie dywanu w czystości wcale nie musi być problematyczne. Rewolucją na rynku są teraz dywany, które nadają się do prania w pralce. Nie musimy rezygnować z dywanu ze strachu przed czasochłonnym czyszczeniem. Dywany te zachwycają nie tylko ich funkcjonalnością, ale też wykończeniem, oraz szerokim wyborem kolorów i wzorów. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego. Nie tylko dla alergików!

 Dlaczego warto kupić dywan do prania w pralce?

 Jeżeli wcześniej kurz i roztocza ukrywające się w dywanie powstrzymywały nas przed kupnem, nie musimy się już dłużej o to martwić. Dywany do prania w pralce to kompletna nowość, dzięki której zachowanie czystości będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jest to szczególnie ważne nie tylko dla alergików, ale też dla osób, które wyjątkowo lubią dbać o czystość, a nie mają czasu na ręczne pranie każdego dywanu w swoim domu. Dywany do prania w pralce to nowoczesne rozwiązanie, które znajdzie szerokie zastosowanie w różnych pomieszczeniach, zarówno w łazience, przedpokoju czy w kuchni. Antypoślizgowa powłoka zapobiegnie ślizganiu się dywanu po podłodze i jego zwijaniu podczas chodzenia oraz codziennego użytkowania. Jest to nie tylko niezwykle wygodne, ale także bezpieczne dla każdego domownika. Nie musimy się obawiać, że produkt utraci swoją fakturę czy kolor. Dywany do prania w pralce nie ulegają żadnym odkształceniom czy deformacjom, a antypoślizgowa powłoka nie odkleja się pod wpływem działania wody oraz środków czyszczących. Oprócz ich niezaprzeczalnej praktyczności warto wspomnieć o ich wyglądzie! Jest to produkt o szerokiej gamie kolorystycznej i zróżnicowanym wzornictwie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dywany te są będą świetnie się prezentowały, przyciągając wzrok każdego gościa w naszym domu. Z pewnością każda osoba znajdzie dywan odpowiadający jej gustom i wymaganiom. Sprawdzą się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale też tych tradycyjnych. Tylko od nas zależy czy zdecydujemy się na model jednokolorowy w stonowanych barwach, czy na odważny i żywy egzemplarz. 

Jak dbać o dywan przystosowany do prania w pralce?

 Utrzymanie takiego dywanu w czystości to nic trudnego! Jedyne o czym musimy pamiętać to stosowanie się do zaleceń producenta. Dywan musi być prany w temperaturze odpowiadającej danemu materiałowi, by uniknąć uszkodzeń. Produkt można prać z innymi rzeczami, bądź samodzielnie, jednakże powinniśmy pamiętać, że w pralce powinno zostać trochę wolnego miejsca. Wtedy będziemy mieć pewność, że dywan zostanie odpowiednio wyczyszczony i wypłukany ze środków chemicznych. Gdy zachowamy tych kilka warunków nasz dywan nie ulegnie zniszczeniom i będzie wyglądał jak nowy. Łatwość z jaką można prać dywan zadowoli nawet najbardziej wymagających „czyścioszków”. Koniec zmartwień związanych z ręcznym praniem!

Nasza oferta dywanów do prania w pralce.

Hitem sprzedaży są dywany antypoślizgowe z kolekcji Klara i Universal. Są to dywany z podgumowanym spodem zapobiegającym przesuwaniu. Wzory od nowoczesnych minimalistycznych po klasyczne kwiatowe modele. Mnogość barw i wzorów zadowoli gusta każdego klienta. Krótki, zbity włos zapewnia łatwe utrzymanie w czystości. Jeśli szukasz dywany z dłuższym włosem zapoznaj się z dywanami z kolekcji Elite, które również można prać w pralce.