Aktywne filtry

Urządzając wnętrze naszego mieszkania czy domu chcemy stworzyć ciepły i bezpieczny dom. W końcu to Nasza ostoja spokoju i bezpieczeństwa. Wybierając dywan również można wybrać taki by był nie tylko ładny, modny ale i bezpieczny. Oferta sklepu Pani Dywanik to kilka kolekcji dywanów wyposażonych w antypoślizgowy spód. 

W jakich pomieszczeniach znajdą zastosowanie dywany antypoślizgowe?

Dywany antypoślizgowe najczęściej spotkać można w naszych kuchniach. To właśnie w tym pomieszczeniu najczęściej na podłodze położone są kafelki a dywaniki z innymi spodami ślizgają się i stwarzają ryzyko poślizgnięcia. Również małe dywaniki położone na panelach czy innym rodzaju podłóg, ze względu choćby na małą wagę, mogę się przesuwać czy zaginać. W takich przypadkach koniecznie należy kupić dywan antypoślizgowy.

Dywan antypoślizgowy powinien być również oczywistym wyborem w łazience.

Biorąc pod uwagę powyższe dywany z antypoślizgowym spodem z powodzeniem sprawdzą się w przedpokoju czy holu. „Przyklejone” do podłogi gwarantują Nam bezpieczeństwo- chronię przed upadkiem. Nie podwijają się ani nie przesuwają.

Dywan antypoślizgowy do pokoju dziecięcego?

Oczywiście, że tak! Bezpieczeństwo dzieci jest szczególnie ważne dlatego warto zadbać by nasze pociechy nie przewróciły się podczas zabawy czy biegania po domu. Obecnie gama modeli dywanów antypoślizgowych jest bardzo szeroka i wciąż rośnie. W ofercie znajdą Państwa również typowe dywany dziecięce z antypoślizgową powierzchnią od spodu.

Z czego wykonane są dywany antypoślizgowe?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dywany wykonane z materiałów syntetycznych. Gwarantuje to ich wysoką jakość. Warstwa wierzchnia z syntetycznych włókien zapewnia łatwość odkurzania i czyszczenia. Jest antyelektrostatyczna i higieniczna- odpowiednia również dla alergików. Podgumowany spód sprawdzi się na każdej podłodze i w każdym pomieszczeniu. 

Nasze kolekcje dywanów antypoślizgowych.

Hitem sprzedaży są kolekcje Universal, Klara i Elite.

Kolekcja Universal to dywany antypoślizgowe nowoczesne i klasyczne. Szeroka gama modeli i kolorów, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Wzory geometryczne, imitujące budowę marmuru czy klasyczne motywy roślinne- kwiatowe czy z liśćmi? Każdy z nich wykonany jest materiałów przystosowanych do częstego czyszczenia a nawet prania w pralce.

Jeśli zaś szukasz dywanu typy shaggy zapoznaj się z kolekcją dywanów jednokolorowych Elite. Modne kolory butelkowej zieleni, szarości czy beży to doskonały wybór do wnętrz monochromatycznie urządzonych ale również do wnętrz gdzie dywan ma stanowić jedynie tło dla innych mocnych dodatków czy mebli.