W jakich wnętrzach dobrze będzie prezentował się dywan geometryczny?

W jakich wnętrzach dobrze będzie prezentował się dywan geometryczny?

Dywany geometryczne bez wątpienia należą do grupy dywanów ozdobnych. Niezależnie od zastosowanych kolorów są one ozdobą każdego wnętrza. To uniwersalna opcja, która będzie pasowała to większości pomieszczeń. Najczęściej spotykamy je w domach zaprojektowanych w stylu nowoczesnym, glamour i minimalistycznym. 

Dywany geometryczne, a wnętrza w stylu glamour

Wnętrza w stylu glamour zawsze są ozdobne, dla niektórych przesadnie, jednak taki ich urok. Dywany do każdego wnętrza dobiera się tak, by pasowały do całej aranżacji, tak również jest w tym przypadku. Najczęściej stosowane dywany we wnętrzach glamour, to właśnie dywany w geometryczne wzory, dlaczego? Wkomponowują się one w całość, mimo swoich klasycznych kolorów należą do dekoracji. Często pełnią one tylko funkcję ozdobną, nie muszą być potrzebne, by właściciele takich mieszkań się na nie zdecydowali. Najpopularniejsze ich barwy to biel, beż, czerń, granat i szarość. 

Jakie dywany są najpopularniejsze dla stylu boho?

Nie mogliśmy zapomnieć o stylu boho, który jest teraz popularny i swoimi strukturami zachwyca wielu projektantów wnętrz. Kolor dominujący w takich pomieszczeniach, to zdecydowanie beż. Dywany boho tworzone są w taki sposób, by były jednocześnie klasyczne, ale charakterystyczne. Opisując to dokładniej, dywany są beżowe, jednak dzięki metodzie tkania i wzornictwie są one niezwykłe i z pewnością wyjątkowe. Styl boho lubi rękodzieło i frędzle, dlatego w dywanach również nie mogło ich zabraknąć. Mimo zastosowania takich samych barw w całym wnętrzu, jest to bezproblemowe, by określić gdzie znajduje sie dywan i zwrócić na niego główną swoją uwagę. Wzory geometryczne na dywanach boho mają za zadanie urozmaicić je i sprawić, że wnętrze nabierze przytulnego klimatu.

Przełamanie spokojnego wnętrza

Urządzenie wnętrza w spokojnym stylu, dla jednych są świetnym wyborem, jednak innym czegoś w nich brakuje. Czasami po pewnym czasie się one nudzą i szukamy czegoś, co pozwoli nam nadać specjalnego charakteru. Możemy zmienić część mebli, pomalować ściany, kupić nowe kwiaty, jednak czasem tylko dywan wystarczy, by wnętrze nabrało nieco innego klimatu.

Kolekcja TAKO

Są to dywany, które pojawiły się w Naszym sklepie całkiem niedawno, ponieważ jest to nowa produkcja. Ta kolekcja dywanów jest tkana dwupoziomowo, przez co mimo ciekawych wzorów i kolorystyki, struktura również jest unikatowa. Mimo tych cech, dywany są tradycyjne i nie wyróżniają się na tyle mocno, by goście nie mogli na nic innego zwrócić uwagi. Dzięki stonowanym barwom dywany idealnie wkomponowują się w klimaty minimalistycznych pomieszczeń, jednocześnie wzorami dodając temperamentu. W swoim asortymencie posiadamy dywany w kolorach: beż, brąz, szarość, błękit, granat, zółć. Taka kolorystyka sprawia, że udekorujemy wnętrze barwami panującymi już w mieszkaniu, jednak wplatając niebieskie dodatki, możemy sprawić, że będzie ono bardziej intrygujące.

dywan nowoczesny tako szaro niebieski  dywan nowoczesny tako bezowo niebieski dywan nowoczesny tako niebiesko szary

Kometarze

Odpowiedź