Aktywne filtry

Dywan do prania BAMBO 1165 Zoo, dla dzieci,...

Cena 99,00 zł
Availability: Out of stock

Dywany BAMBO - połączenie dziecięcych wzorów i praktycznych rozwiązań

Pokój dziecięcy- miejsce wyjątkowe i bardzo ważne dla rozwoju każdego malucha. To właśnie miejsce, w którym zaczynają poznawać otaczający ich świat. Wyjątkowo ważne jest więc, aby zapewnić w tym pomieszczeniu wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Dywany BAMBO to wyjątkowy produkt. Najnowocześniejsze techniki produkcji pozwoliły na stworzenie produktu, który można prać w pralce. Cecha ta znacznie ułatwia utrzymanie czystości w pokoju dziecięcym. Miękka struktura sprawia, że wielogodzinne zabawy na podłodze będą nie tylko przyjemne i komfortowe, ale również bezpieczne. Antypoślizgowy spód zapobiega przesuwaniu się produktu po śliskich panelach, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza kiedy dzieci stawiają swoje pierwsze w życiu kroki. Miękka, piankowa struktura tworzy również izolację termiczną od zimnej podłogi.

Cechy charakterystyczne dywanów do prania BAMBO:

  • Piękne, dziecięce wzory połączone ze stonowanymi kolorami wprowadzą bajkową atmosferę w pokoju dziecięcym;
  • Dywan ma krótkie runo, w które nie wnikną nawet najmniejsze elementy zabawek lub klocków;
  • Wykonany w 100% z poliestru - materiału przyjaznego alergikom i dzieciom;
  • Dywan można prać w pralce w temperaturze nie wyższej niż 30°C, dzięki temu utrzymanie go w czystości jest bardzo łatwe i nie wymaga poświęcania zbyt dużej ilości czasu;
  • Antypoślizgowy spód zapobiega przesuwaniu się produktu po podłodze, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa w pomieszczeniu;
  • Dywan posiada certyfikat OEKO-TEX, który potwierdza bezpieczny skład produktu zarówno dla użytkowników, jak i dla środowiska;
  • Świetnie się sprawdzi również przy stosowaniu ogrzewania podłogowego;

Wyjątkowo praktyczne, komfortowe i piękne- połączenie wręcz idealne. Tysiące rodziców i ich dzieci pokochało dywany, które można uprać w pralce.

Sprawdź, jak bardzo dywan BAMBO odmieni pokój Twojego dziecka!

grubość dywanu: ok. 5 mmwaga całkowita: ok. 0,70 kg/m2rodzaj przędzy: 100% poliester▪ dywan można prać w pralce

Urządzanie pokoju dziecięcego często zaczyna się jeszcze w oczekiwaniu na nie. Bez wątpienia meblowanie i dekorowanie pokoiku sprawia rodzicom niepowtarzalną radość. Poszukując dodatków, w tym dywanu do pokoju dziecięcego zwracajmy uwagę nie tylko na jego estetykę ale głównie na aspekty zdrowotne.

Dywan do pokoju dziecięcego musi być dywanem o bezpiecznym składzie. Nie może zawierać w sobie składników powodujących alergie.  Wysoki skład dywanu gwarantuje również, że dywany nie będą zbierały kurzu i nie będą siedliskiem roztoczy. 

Dywany produkowane z polipropylenu czy poliamidu, spełniają wszystkie normy jakościowe i produkowane są z wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych.  

Kupując dywan do pokoju dziecięcego lepiej wybrać ten z krótkim i zbitym włosem. Zanieczyszczenia nie będą się gromadziły w dywanie a na jego powierzchni, przez co można je łatwo i szybko odkurzyć. Krótkie runo ułatwia też jego czyszczenie w przypadku plam a akurat w pokoju dziecięcym są one częstym gościem. 

Funkcje dywanów dziecięcych:

Dywan w pokoju Naszego dziecka świetnie izoluje przed chłodem podłogi. Każdy maluch uwielbia się bawić na podłodze. Również rodzice często bawiąc się klockami czy autkami leżą na podłodze. Zadbajmy się o komfort swój i dziecka. Pamiętajmy też,  że najzdrowiej dla Naszej pociechy jest chodzić i biegać boso a nic nie zapewni takiego komfortu jak dywan. Ogrzewanie podłogowe, jeśli jesteśmy jego posiadaczami, zapewni ciepło ale nie zamortyzuje upadku czy skoku Naszego malucha. Jeśli dywan może uratować kolanka czy łokcie przez otarciami i stłuczeniami warto go zakupić. 

Kolejnym czynnikiem przemawiającym za zakupem dywanu do pokoju dziecięcego jest rozwój wyobraźni i pobudzanie do zabawy Naszego dziecka. Jeśli zdecydujemy się na zakup np. dywany w uliczki stanie się on nie tylko miłym i praktycznym dodatkiem do pokoju ale stanie się miejscem urządzania wyścigów samochodowych. Wzór dywanu, szczególnie dla starszych dzieci, powinien być zgodny z zainteresowaniami dziecka. 

Nasz oferta dywanów do pokoju dziecięcego:

Jeśli Nasz mała księżniczka uwielbia motylki kwiatki zdecydujmy się właśnie na dywan z motylami. Z pewnością spodoba się on dziecku i poczuje się ono dowartościowane. Z przyjemnością będzie również uczestniczyło w jego wyborze i chętnie podejmie decyzję jaki dywan chce do swojego królestwa. 

Dywany do pokoju dla chłopca to często, wspomniane już wyżej, dywany w uliczki czy dywan z boiskiem piłkarskim. Popularne się również dywany z zwierzętami czy postaciami z bajek. 

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo dywany dla chłopca i dziewczynki ale także dywany o motywach uniwersalnych. Jeśli rodzeństwo dzieli wspólnie pokój warto zakupić dywan pasujący i synkowi i córeczce. 

Dywaniki dziecięce warto by miały odpowiedni skład czy atest. U nas zakupicie dywany gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. 

Dywan w pokoju dziecięcym potrafi stworzyć magiczny klimat. Stanie się on przytulny i przyjazny zabawom.