Aktywne filtry

Czerń w dekoracjach występuje dość często. Można spotkać znaczną ilość dodatków do wnętrz w tym kolorze. Powszechnie czerń kojarzona jest ze smutkiem i przygnębieniem. Jednak dzięki czerni mogą zaistnieć inne kolory we wnętrzu. Skupmy się jednak na jej pozytywnym przesłaniu jakim jest moc, siła, elegancja i wyrafinowanie. Jest doskonałym towarzystwem dla innych barw. Doskonale wygląda z bielą tworząc kontrastowe połączenie- często geometryczne kompozycje. Cudownie wygląda czerń połączona, z niezwykle modnym w tym sezonie, złotem. Ten elegancki duet czerni i złota można spotkać w coraz większej ilości dodatków dekoracyjnych do domu- również w dywanach.

Czarne dywany- modne połączenie barw

Jednolity czarny dywan jest rzadko spotykany. Najczęściej czerń łączona jest właśnie z bielą i złotem. Wygląda również świetnie jako tło dla innych kolorów i motywów. Uwypukla je- wystawia na pierwszy plan. 

Czarno- białe dywany najczęściej przyozdobione są geometrycznymi, mocnymi wzorami. Te kontrastowe połączenie tworzy mocny akcent we wnętrzu. Popularnym wzorem jest motyw koniczyny marokańskiej.

Czarno- złote dywany również zdobione są geometrycznymi motywami. Te stylowe i modne połączenie barw doda elegancki i szyku każdemu wnętrzu. Łatwo również do nich dopasować inne elementy dekoracyjne.

Kolor czarny świetnie wygląda również w połączeniu z szarością. Duet ten tworzy szlachetne połączenie. Czerń w tym przypadku jest tłem dla szarości wystawiając ją na pierwszy plan. Efekt ten jest jeszcze bardziej widoczny jeśli mamy do czynienia z dywanem dwupoziomowo tkanym.

Dlaczego warto kupić czarny dywan?

Wszystko zależy od efektu jaki chcesz osiągnąć we wnętrzu. Jeśli zależy Ci by wnętrze nabrało elegancji i szyku warto rozważyć zakup czarnego dywanu- szczególnie jeśli ma on w sobie dodatek złota lub bieli. Pamiętajmy, że czerń jest kolorem ponadczasowym przez co nigdy nie wyjdzie z mody. Jest również kolorem dość odważnym więc pozwoli stworzyć oryginalne wnętrze, którym będą się zachwycać goście. 

Czarny dywan to łatwy sposób na zaproszenie tego koloru do swojego wnętrza. Nie musisz malować ścian czy zmieniać mebli by odmienić salon czy sypialnię. Wystarczy rozłożyć nowy dywan by cieszyć się odmienioną przestrzenią. 

Poznaj czarne dywany w Naszym sklepie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dywany, które szybko i łatwo odmienią wystrój wnętrza. Niezwykle modne dywany czarno- białe, czarno- szare i oczywiście czarno- złote w nowoczesnych wzorach – to wszystko znajdziesz u Nas. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych modeli w odpowiednim rozmiarze by cieszyć się stylowym dodatkiem. Poznaj naszą ofertę na czarne dywany!