Urok i funkcjonalność dywanów pluszowych: Przytulność, ciepło i styl w jednym

Urok i funkcjonalność dywanów pluszowych: Przytulność, ciepło i styl w jednym

Dywany pluszowe cechują się miękkością, puszystością i tym jak przyjemne są w dotyku. Zwykle wykonane są z długich i gęstych włókien. Przez ostatnie lata nie przestają wychodzić z mody i są niezwykle częstym wyborem przy aranżacji wnętrz. Dodają pomieszczeniom ciepła i sprawiają, że dany pokój wydaje się znacznie przytulniejszy oraz bardziej komfortowy. 

Dywany pluszowe ze względu na swoją miękkość i delikatność są idealne do chodzenia po nich boso, lub do siedzenia bezpośrednio na nich. Zwłaszcza podczas chłodnych pór roku, dotykanie bosymi stopami tak przyjemnego i miękkiego dywanu, który dodatkowo izoluje zimno podłogi, jest szczególnie miłe. Dywany pluszowe właśnie z tego powodu są nadzwyczaj lubiane przez dzieci. Takie dywany mogą stanowić bezpieczną i przyjemną powierzchnie do zabawy oraz spędzania czasu. W przypadku niespodziewanego upadku zapewnią pewną amortyzację. Są też uwielbiane przez czworonożnych pupilów i często stanowią dla nich miejsce do wylegiwania się. 

Ze względu na gęstość włókien dywany pluszowe doskonale zatrzymują ciepło, co pomaga w izolacji termicznej pomieszczenia. Długie i gęste włókna w tych dywanach oprócz utrzymania temperatury, przyczyniają się do tłumienia dźwięków, co jest szczególnie korzystne w pomieszczeniach z wysokim poziomem hałasu.

Co więcej oprócz praktycznych zastosowań są przede wszystkim ładne wizualnie. Dywany pluszowe dodają przytulności i elegancji do wnętrza. Ponieważ są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach pozwala to na dopasowanie ich do różnych stylów dekoracyjnych. 

Należy jednak pamiętać, że dywany pluszowe są nieco mniej odporne na odgniecenia i ślady po dłuższym nacisku. Dlatego zaleca się regularne przesuwanie mebli i zmianę miejsca użytkowania, aby uniknąć nadmiernego ścierania w jednym miejscu. 

Dywany pluszowe są doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę i elegancję. Oferują wiele korzyści oraz mogą znacznie poprawić atmosferę i wygląd pomieszczenia, w którym się znajdują. 

 

Kolekcja ELITE, POSH i SOFFI 

 

Dywany z tej kolekcji to niesamowicie miękkie produkty. Jakość ich wykonania zachwyci każdego. Pluszowe, delikatne w dotyku runo to nie wszystko co mają do zaoferowania - aby znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania, dywany posiadają antypoślizgowy spód. 

Taki dywan znajdzie zastosowanie w salonie, sypialni lub pokoju dziecięcym. Są też bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ można prać w je w pralce, dzięki czemu mogą też stanowić alternatywę do dywaników łazienkowych. Wystarczy nastawić program prania na delikatny, na nie więcej niż 30 stopni. 

Piękne, jednolite kolory dywanów sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i w każdej aranżacji. W przeciwieństwie do niektórych dywanów pluszowych czy Shaggy nie są podatne na zagniecenia, ponieważ wykonane są z polipropylenu, dzięki czemu zachowają swój wspaniały wygląd i strukturę. Co więcej materiał, z którego są wykonane jest w pełni bezpieczny dla osób z alergiami i dzieci. 

Zobacz:

DYWANY ELITE

DYWANY POSH

DYWANY SOFFI

Kolekcja Lapin, Bunny i Teddy

 

Dywany z kolekcji Lapin i Bunny Shaggy to dywany dla osób, które cenią sobie dobre wykonanie z zastosowaniem najlepszych surowców. Wykonane są w stu procentach z przędzy poliestrowej, która imituje królicze futro. Każda pojedyncza nitka zabarwiona jest od spodu na inny kolor niż na wierzchu, co daje faktyczny efekt imitacji futra królika. 

Dywany posiadają antypoślizgowy i sprężysty podkład typu MESH 3D, dzięki któremu dywan przez cały czas użytkowania gwarantuje wysoki komfort i amortyzację przed ugniataniem. 

Co więcej może być prany w pralce, tak samo jak dywany z kolekcji wyżej, ale na program, gdzie temperatura nie przekracza 30 stopni. 

 

 Zobacz:

DYWANY LAPIN

DYWANY BUNNY

DYWANY TEDDY

 

 

 

 

Kometarze

Odpowiedź