Aktywne filtry

         Szeroka rodzina dywanów nowoczesnych to m.in. dywany jednokolorowe. Monochromatycznie urządzone wnętrza pozostaje w modzie od lat. W urządzeniu wnętrza w tym stylu pomogą dywany jednokolorowe. Modne od zawsze i na zawsze. Wystarczy wybrać jeden element w wybranym kolorze a resztę dodatków w zbliżonej tonacji i gotowe!

        Wnętrze można urządzić również na zasadzie kontrastu. Można osiągnąć ciekawy efekt poprzez dodanie jednego mocnego akcentu kolorystycznego choćby w postaci dywanu. Jednolite białe lub beżowe ściany, meble w podobne tonacji a dywan w kolorze butelkowej zieleni? Czemu nie. Zmiana dywanu to łatwy i szybki sposób na zmianę wystroju wnętrza. Zmiana jednego elementu w aranżacji potrafi odmienić jej charakter- dodać wyrazu i smaku.

Dywany jednolite kolorystycznie przeważnie występują w gatunku shaggy. Dłuższy miękki włos doskonale sprawdza się w salonie czy sypialni. Otula nasze podłogi i pomaga tworzyć ciepło ogniska domowego.

         W naszej ofercie znajdą Państwa dywany jednokolorowe szare, beżowe, w kolorze latte czy cappuccino jak i bijącej rekordy popularności butelkowej zieleni. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją dywanów jednolitych Elite.