Aktywne filtry

Różowy dywan często kojarzony jest z dywanem dziecięcym. Owszem róż kochają małe księżniczki, ale różowy dywan sprawdzi się również jako dywan do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. Wiele zależy od jego odcienia czy wzoru.

Najpierw jednak poznajmy znaczenie koloru różowego

Jego barwę uzyskujemy z poprzez połączenie czerwieni oraz bieli. Jego nazwa zaś pochodzi od kwiatów ozdobnych- róż. Kolor ten występuje w wielu miejscach natury, nie tylko wśród roślin , ale również u zwierząt. Jest kolorem używanym przy produkcji wielu przedmiotów m.in. dekoracji wnętrz. 

Różowy kojarzony jest z miłością i kobiecością. Reprezentuje bardziej czuły i delikatny rodzaj miłości niż mocna namiętna czerwień. Jasne, pastelowe odcienie różu kojarzone są z niewinnością. Zaś mocny odcień różu wiązany jest z pasją i pożądaniem.  Kolor różowy budzi w Nas pozytywne i wesołe odczucia. Jest to kolor optymistów, ludzi niemartwiących się problemami.

Jeśli chcesz zatem wprowadzić do swojego wnętrza pozytywne barwy warto rozważyć wprowadzenie do niego dodatków kolorze różowym. 

Wiele elementów dekoracyjnych jest obecnie dostępnych w kolorze różowych. Łatwo znaleźć różowe, pastelowe zasłony, poduszki czy inne ozdoby. Jednak znalezienie różowego dywanu, który będzie również elegancki i stylowy już takie łatwe nie jest.  Pragnąc ułatwić Państwu to zadanie przygotowaliśmy ofertę na różowe dywany.

Różowe dywany- poznaj Naszą ofertę. 

- jednolite różowe dywany- stanowią one mocny akcent kolorystyczny, który świetnie sprawdzi się jako dywan do sypialni. Pluszowy różowy dywan doskonale wpasuje się w jasną sypialnię. Polubi się z bielą, szarością ale również i turkusem. 

- dywany łączące ze sobą róż i inne kolory: modne połączenia pastelowego różu z neutralnym beżem czy bielą to łatwy sposób na ujarzmienie tego koloru. Dostępne są wzory kwiatowe- najczęściej róże- klasyczne ale również i geometryczne. 

Niezależnie od pomieszczenia różowy dywan może być eleganckim i stylowym dodatkiem. Umiejętnie dobrane dodatki i kolory sprawią, że Twoje wnętrze stanie miejscem wesołym i przyjaznym.