Jeden dywan do salonu i na taras? Tak, to możliwe!

Dywan to bardzo ważny element wystroju każdego wnętrza. Oprócz oczywistej funkcji dekoracyjnej spełnia również wiele innych, bardzo ważnych zadań. Jedną z najprzyjemniejszych zalet korzystania z dywanu jest ochrona przed zimnem od podłogi. Niewątpliwie podnosi to komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo dywanem można zasłonić nielubianą lub nieco zniszczoną podłogę. Chroni on również przed poślizgnięciem się na panelach lub amortyzuje upadek.

Czy możliwe jest wykorzystanie tych zalet dywanu również na balkonie? Od teraz już tak!

Dywany z kolekcji MUNDO to bardzo uniwersalne produkty. Poprzez zastosowanie nowoczesnych technik produkcji osiągnęliśmy kompromis pomiędzy tradycyjnym, ciętym runem dywanu a trwałością dywanów pętelkowych. Z tego wyjątkowego i rzadko spotykanego połączenia, powstała kolekcja dywanów przyjemnych w dotyku, bardzo praktycznych i odpornych na warunki atmosferyczne. Dzięki temu mogą znaleźć swoje zastosowanie w przedpokoju, kuchni, salonie, sypialni, jak i na balkonie, tarasie lub werandzie.

Kolekcję dywanów MUNDO wyróżnia:

  • Różnorodność wzorów- dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model;
  • Zastosowanie włókna polipropylenowego, które jest w pełni bezpieczne dla osób z alergiami i dzieci;
  • Krótkie, 6 milimetrowe runo, które jest wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy odkurzyć lub przetrzeć wilgotną ścierką, aby pozbyć się zabrudzeń;
  • Uniwersalność. Dywan jest odporny na warunki atmosferyczne, dlatego może być stosowany w każdym pomieszczeniu w domu ja i na zewnątrz np. na balkonie lub tarasie.

Dywany MUNDO to połączenie wysokiej jakości wykonania z pięknym designem. Dbamy również o Państwa bezpieczeństwo, dlatego dywany z naszej oferty posiadają certyfikat OEKO-TEX. Potwierdza on w pełni bezpieczny dla ludzi i środowiska skład.

Na Twoim tarasie może być przytulnie jak w domu, a to wszystko za sprawą dywanów z kolekcji MUNDO!

BA123

Opis

Waga/m2
1400 g
Skład
100 % Polipropylen
Grubość
6 mm

Inne produkty

16 inne produkty w tej samej kategorii: