Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Rozmiar

Rozmiar

Szerokość

Szerokość

Aktywne filtry

Urządzając własne wnętrza warto pomyśleć nie tylko o funkcjonalnych i oryginalnych meblach, ale też stylowych dodatkach, które w zależności od kolorystyki i materiału, ocieplają dane pomieszczenie. W naszej ofercie znajdują się kolekcje dywanów, które można zastosować zarówno w sypialniach, łazienkach, jak i salonach.

Na rynku dostępne są różne dywany, które różnią się przede wszystkim kolorystyką, wzornictwem, a także miękkością. Od kilku sezonów niezwykłą popularnością cieszą się dywany w pasy czy geometryczne wzory, jednak te gładkie również są wybierane przez klientów.

W przypadku, gdy preferujemy subtelniejsze barwy, warto postawić na odcienie szarości, beżu i bieli. W naszej ofercie dostępne są też kolekcje dywanów shaggy, które są nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale także stanowią świetną izolację od chłodu i sprawiają, że wnętrze wygląda znacznie przytulniej.

Producenci co rusz zasypują nas nowościami. Do takich należą dywany, które zdobią motywy roślinne, takie jak kwiaty i liście. Tego typu dodatek będzie pasował do wnętrz, które są urządzone w industrialnym stylu.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą na dywany nowoczesne, dywany klasyczne, dywany antypoślizgowe, dywaniki łazienkowe i dywany dziecięce.