Dywan pluszowe Lapin Shaggy 

Odpowiednie dopasowanie danej tkaniny do przestrzeni, w której będzie leżał dywan, jest niezwykle ważne. Każde pomieszczenie posiada trochę inny charakter, więc przemyślany wybór pozwoli cieszyć się zadbanym produktem dłużej. Oferowany przez nas dywan antypoślizgowy Lapin, wykonany jest za pomocą dwóch przędzy w atrakcyjnej kolorystyce – kości słoniowej i czerni. Więc każde pomieszczenie będzie, w którym znajdzie się ten produkt, będzie emanowało subtelną elegancją. Z naszym produktem masz szansę na zatopienie stóp w runie dywanu, który przypomina futerko prawdziwego królika.

Miękki dywan antypoślizgowy Lapin w Twoim domu

Kiedy wybieramy odpowiedni dywan do naszego domu, to powinien on idealnie uzupełniać pomieszczenie, w którym ma się znaleźć. Dywan Lapin, ze względu na swój standardowy kształt, dopasuje się do wielu przestrzeni, a przy okazji jest to również produkt, który:

    • wykonany w 100% z przędzy poliestrowej;
    • imitujący królicze futro;
    • którego każda pojedyncza nitka jest zabarwiona od spodu na inny kolor, niż na wierzchu, przez co daje to efekt wizualny, sprawiający wrażenie prawdziwego futra królika;
    • posiadający antypoślizgowy i sprężysty podkład dywanu typu MESH 3D, dzięki czemu dywan przez cały czas użytkowania będzie zapewniał wysoki komfort i amortyzację przed ugniataniem;
    • który może być prany w pralce automatycznej za pomocą programu do delikatnych rzeczy, w maksymalnej temperaturze 30° C.

Można śmiało stwierdzić, że oferowany przez nas dywan jest wręcz wskazany do nowoczesnych przestrzeni, dzięki swojej fakturze oraz eleganckiej kolorystyce. Będzie świetnie wyglądał w salonie, sypialni czy pokoju dziennym. Jest bezpieczny dla dzieci.

W naszej ofercie posiadamy również ten sam typ dywanów w kształcie koła, więc zachęcamy do ich łączenia i stworzenia atrakcyjnego zestawu.

C190

Opis

Wysokość runa
+/- 40 mm
Waga/m2
1300 g
Skład
100% Polyester
Kształt
Prostokąt
Antypoślizgowy spód
Tak
Możliwość prania w pralce w 30°
Tak

Inne produkty

12 inne produkty w tej samej kategorii: