Aktywne filtry

Dywan sznurkowy nowoczesny SANTO

Przez wiele lat szarość była odsyłana na dalszy plan w aranżacjach wnętrz. Jednakże już od kilku sezonów kolor ten jest niekwestionowanym TOP1 wśród wyborów projektantów. Stosowana w różnych odcieniach, w połączeniu z innymi kolorami lub samodzielnie - jest niezwykle piękna i elegancka.

Kolekcja sznurkowych dywanów SANTO podkreśla magię i elegancję tego koloru. Metoda produkcji, jaka została wykorzystana przy produkcji tych dywanów sprawia, że są one bardzo uniwersalne w zastosowaniu. Dzięki tkaniu sznurkami, dywany te idealnie sprawdzą się w zarówno w sypialni, salonie jak i w kuchni, przedpokoju, a nawet na zadaszonym tarasie. Niepodważalnym atutem tego rodzaju dywanów jest łatwość ich czyszczenia. Wystarczy odkurzyć lub przetrzeć wilgotną ścierką i wszystkie zabrudzenia znikają w mgnieniu oka.

Cechy charakterystyczne dywanu SANTO:

  • Połączenie pięknego odcienia szarości z nowoczesnym motywem nada elegancji każdemu wnętrzu;
  • Dwupoziomowe runo wprowadza ciekawy element przestrzenny;
  • Zastosowanie sznurkowego tkania dywanu sprawia, że jest on łatwy do czyszczenia oraz można go zastosować w dosłownie każdym pomieszczeniu domu- nawet tam, gdzie czasem rozleje się woda;
  • Można go stosować we wnętrzach lub na zadaszonych tarasach;
  • Szeroka gama rozmiarów pozwoli na dopasowanie dywanu do każdej aranżacji;
  • Posiada certyfikat Oeko-Tex, co daje pewność bezpieczeństwa zarówno dla osób borykających się z alergiami jak i dla dzieci;
  • Jest bezpieczny nawet przy stosowaniu ogrzewania podłogowego.

Dywany sznurkowe są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie spędzamy dużo czasu. Krótkie włosie i sznurkowe tkanie sprawiają, że pokochają je wszyscy miłośnicy porządku. Zaś sympatię fanów nowoczesności zyskają dzięki zastosowaniu modnego koloru i ciekawego wzornictwa. Osiągnęliśmy zatem kompromis pomiędzy funkcjonalnością i nowoczesnością. Mamy nadzieję, że zachwyci on również Ciebie.