Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dywany Herman

Aktywne filtry

 Dywany nowoczesne z kolekcji HERMAN to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie styl i jakość. Nowoczesne wzornictwo i spokojne barwy sprawią, że dywany te można z powodzeniem stosować jako dywan do salonu, sypialni czy gabinetu.

Użyte do produkcji wysoko gatunkowe włókno 100% PP Frise 2ply Ultra Soft gwarantuje cudowną miękkość dywanu przy jednoczesnej wysokiej odporności na ugniatanie się włosa jak i wycieranie. Dywan wykonany z tych tworzyw nie odbarwi się nawet pod wpływem promieni słonecznych. Włos wysoki na 13 mm zapewnia przyjemność użytkowania jak i łatwość czyszczenia. Bez problemu poradzi sobie z nimi każdy odkurzacz czy robot sprzątający.

Już nie musisz wybierać między dywanem szarym czy beżowym. Te luksusowe dywany zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Dywany nowoczesne Herman to dywany w neutralnych, spokojnych barwach. Są idealnym kompromisem pomiędzy dywanem jednolitym kolorystycznie a dywanem o mocnych wzorach. Te dywany o minimalistycznym wzornictwie lub związane z naturą motywy liści mogą być zarówno tłem dla reszty wnętrza jak i głównym akcentem dekoracyjnym.