Wybierz rozmiar, kolor, kształt

Włączone filtry:
Kolor
Antypoślizgowy spód
Kształt

Lusso

Kolekcja luksusowych dywanów akrylowych LUSSO , pozornie podobnych do dywanów wełnianych pod względem sprężystości i elastyczności. Jasne, pastelowe barwy w połączeniu z przepięknym wzornictwem – dzięki tym cechą doskonale będą pełniły funkcję reprezentacyjne. Gęste, krótkie runo (+/- 13 mm) sprawia, że dywany z tej serii są niebywale miękkie i ...

Kolekcja luksusowych dywanów akrylowych LUSSO , pozornie podobnych do dywanów wełnianych pod względem sprężystości i elastyczności. Jasne, pastelowe barwy w połączeniu z przepięknym wzornictwem – dzięki tym cechą doskonale będą pełniły funkcję reprezentacyjne. Gęste, krótkie runo (+/- 13 mm) sprawia, że dywany z tej serii są niebywale miękkie i przyjemne w dotyku, a co za tym idzie bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Waga/m2 – 3400g.

czytaj więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Kolekcja luksusowych dywanów akrylowych LUSSO pozornie podobnych do dywanów wełnianych pod względem sprężystości i elastyczności. Gęste, krótkie runo (+/- 13 mm) sprawia, że dywany z tej serii są niebywale miękkie i przyjemne w dotyku, a co za tym idzie bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Waga/m2 – 3400g.

    Od 1 909,00 zł Brutto
    Dostawa: 24 godziny
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji