Aktywne filtry

W tej zakładce wyprzedażowej zobaczą Państwo przeróżne modele i serie dywanów z naszych dotychczasowych kolekcji, których ceny obniżone są na stałe, ponieważ są to produkty posezonowe, z końcówki serii, bądź ostatnie sztuki, które mogą już nigdy nie pojawić się w sprzedaży. Dlatego zachęcamy do dokładnego przejrzenia Naszych ofert.

Niezdecydowani klienci

Jeśli należysz do grupy osób, które przeglądają oferty sklepów godzinami i ciężko im się zdecydować na konkretne produkty, tak by ostatecznie je zakupić - to wyprzedaże są dla Ciebie!

Niskie ceny produktów zachęcają klientów do zakupów, nawet jeśli nigdy nie dokonywali ich w danym sklepie. Jest to idealna okazja, by spróbować i przekonać się, czy warto byłoby w przyszłości zdecydować się na ponowne zakupy, tego typu produktów lub zupełnie innych, ale w danym sklepie internetowym. 

Gorące okazje

Być może podoba Ci się dany dywan, ale nie kupiłeś go ze względu na wysoką cenę? Obniżki cen to niesamowite okazje, by wymarzone produkty kupić taniej. Rabaty do nawet -70%, pozwalają nieraz na zakup nawet dwóch produktów w tej samej cenie. 

Cena, a jakość

Wiele osób sądzi, że produkty objęte promocją są gorszej jakości - nic bardziej mylnego. Wyprzedaże tworzone są co jakiś czas, gdy dana seria, kolekcja czy poszczególne modele są wycofywane ze sprzedaży. Zdarza się, że taki produkt wraca do sprzedaży, jednak z reguły znikają one z rynku. Jeśli zależy Ci na zakupie konkretnego dywanu, lepiej nie czekaj z zakupem. Dywany prostokątne, zwłaszcza te objęte promocją, szybko znajdują miejsce w domu naszych klientów, dlatego radzimy realizować zamówienie zaraz po podjęciu decyzji o zakupie. 

Gdzie zakupić dywan marzeń w niskiej cenie?

Dywany dostępne są na naszej stronie internetowej, zachęcamy do przejrzenia ofert - być może znajdą Państwo coś dla siebie.

Możliwe jest także śledzenie Nas na bieżąco!

Zachęcamy do polubienia i obserwacji naszych profili na Facebooku oraz Instagramie