Aktywne filtry

Urządzając własne mieszkanie czy dom pragniemy stworzyć miejsce wyjątkowe. Ciepłe, przytulne i piękne. Z dbałością wybieramy rodzaj podłogi, styl mebli oraz tworzywa z jakich są wykonane. Planujemy punkty świetlne i wybieramy lampy stojące czy wiszące. Lecz to dopiero początek drogi do tworzenia oryginalnej aranżacji. To dodatki w większej mierzy tworzą atmosferę danego miejsca. Wybór odpowiedniego dywanu jest przysłowiową kropką nad „i”. Definiują wnętrze. Tworzą strefy w domu. Wyznaczają miejsca do wypoczynku czy pracy. 

Dywany jakości premium do Twojego domu.

Urządzając dom z góry określamy czy ma być urządzone w sposób nowoczesny czy klasyczny. Niezależnie od tego możemy wybrać dywan ekskluzywny. Do wyboru mamy wiele wzorów i kolorów. To bowiem nie wzór ale rodzaj użytych materiałów do produkcji określa jakość produktu. Dlatego też dywany ekskluzywne to nie tylko te o klasycznych, tradycyjnych wzorach ale również te o nowoczesnej stylistyce- gładkie, z długim włosem czy wzorem geometrycznym.

 Należy się zastanowić czy zależy Nam na dywanie, który swoim wzorem i kolorem idealnie wpasuje się w Nasze wnętrze czy będzie stanowił kontrast kolorystyczny lub stylistyczny.  Można wybrać dywan bowiem dywan o klasycznym wzorze przy wnętrzu nowoczesnym i odwrotnie. Dywan nowoczesny można zastosować przy klasycznych meblach. Obecnie nie ma żadnych wytycznych czy przeciwskazań. Łączmy stylu, bawmy się fakturami i gatunkami. 

Dywany wełniane mają oczywiście swoje niezaprzeczalne zależy lecz obecnie to dywany z tworzyw sztucznych królują na podłogach całego świata. Czemu? Są równie wytrzymałe jednak są łatwiejsze w czyszczeniu. Doskonale sprawdza się również przy alergiach. Młodym rodzicom również zaleca się stosowanie dywanów z tworzyw sztucznych. Wełna przez pierwsze lata pyli a mikro włókna unoszą się w powietrzu. Nie chcemy chyba by nasze pociechy wdychały niepotrzebne pyłki. 

Dywany ekskluzywne- dywany premium można oczywiście zastosować w każdym pomieszczeniu. Jednak to salon jest najczęściej wybieranym miejscem. To głównie tam odpoczywamy czy przyjmujemy gości. Warto więc zainwestować w produkt wysoki jakościowo, który nie będzie się niszczył nawet przy intensywnym użytkowaniu. 

Dywan jakości premium jako miękki i przytulny świetnie sprawdzi się również w sypialni. Bez wątpienia miło będzie zaczynać dzień do przyjemnego dotyku dywanu pod naszymi stopami. 

Kupując dywan ekskluzywny inwestujemy w dywan na lata. Wysoka jakość wykonania z dbałością o nawet drobny szczegół gwarantuje produkt wysokiej jakości. 

Jaki rozmiar dywanu wybrać?

Czasy gdy dywan najmował praktycznie całą powierzchnię podłogi odszedł w zapomnienie. Obecnie dywan ma być głównie dodatkiem dekoracyjnym podkreślającym nasze podłogi. Przy wyborze rozmiaru dywany należy zwrócić szczególną uwagę na wielkość całego pomieszczenia czy wielkość mebli. Dywan zbyt mały położony przy dużej kanapie czy sofie po prostu „zginie”. Jednak małe dywaniki świetnie będą wyglądały ułożone np. wzdłuż łóżka w sypialni.