Dywan ekskluzywny nowoczesny OSLO 01 - brązowy- trójwymiarowy

149,00 zł Brutto

Dostawa: 24 godziny

Nowy produkt

Kolekcja OSLO jest kolekcją dywanów nowoczesnych, które charakteryzuje szyk i elegancja. Ciemne, modne kolory w połączeniu z niebanalnymi wzorami, które tworzą efekt trójwymiarowości, dzięki metodzie CUT & LOOP, czyli metodzie pętelkowej wkomponują się w każda aranżację. Doskonale izoluje ciepło, a runo długości +/- 30 mm jest bardzo przyjemne w dotyku. Waga/m2 – 3000g.

Więcej szczegółów

  • 80 x 150 cm
  • 200 x 290 cm

+


box

Specyfikacja produktu

Wysokość runa+/- 30 mm
Waga/m23000 g
Skład80% Poliester + 20% PP Cut&Loop
Antypoślizgowy spódNie
KształtProstokąt
Kraj pochodzeniaTurcja

Opis produktu

Nowoczesny dywan z kolekcji OSLO sprawi, że każde pomieszczenie, w którym się znajdzie nabierze szyku i elegancji. Utrzymany w odcieniach brązu będzie prawdziwą ozdobą salonów, sypialni czy gabinetów. Modne kolory w połączeniu z niebanalnymi wzorami, które tworzą efekt trójwymiarowości, dzięki metodzie CUT&LOOP, czyli metodzie pętelkowej wkomponują się w każdą aranżację.

Produkty powiązane

  • Kolekcja OSLO jest kolekcją dywanów nowoczesnych, które charakteryzuje szyk i elegancja. Ciemne, modne kolory w połączeniu z niebanalnymi wzorami, które tworzą efekt trójwymiarowości, dzięki metodzie CUT & LOOP, czyli metodzie pętelkowej wkomponują się w każda aranżację. Doskonale izoluje ciepło, a runo długości +/- 30 mm jest bardzo przyjemne w dotyku....

    Od 149,00 zł Brutto
    Dostawa: 24 godziny
    W magazynie