Dywan Lapin Shaggy koło antypoślizgowy, do prania

Od jakiegoś czasu dywany zaczynają szturmem powracać do naszych domów. Zakochaliśmy się w tych dodatkach ze względu na ich praktycznie, ale i dekoracyjne zastosowanie. Dywan antypoślizgowy Lapin to świetny produkt dla osób, które cenią sobie świetną jakość wykonania przy zastosowaniu najlepszych surowców. Dodatek ten, ze względu na materiał, jak i swoją skandynawską kolorystykę, sprawi, że charakter domu zostanie w pełni podkreślony. Dywan ten posiada dwukolorową przędzę w odcieniu czerni oraz kości słoniowej. Z naszym produktem masz szansę na zatopienie stóp w runie dywanu, który przypomina futerko prawdziwego królika.

Miękki dywan antypoślizgowy Lapin w Twoim domu

Dywan, który ma znaleźć się w naszym domu, nie powinien być jedynie ozdobą, ale również ma posiadać cechy funkcjonalne, takie jak oferowany przez nas dodatek. Dywan antypoślizgowy Lappin to przede wszystkim produkt:

    • wykonany w 100% z przędzy poliestrowej;
    • imitujący królicze futro;
    • którego każda pojedyncza nitka jest zabarwiona od spodu na inny kolor, niż na wierzchu, przez co daje to efekt wizualny, sprawiający wrażenie prawdziwego futra królika;
    • posiadający antypoślizgowy i sprężysty podkład dywanu typu MESH 3D, dzięki czemu dywan przez cały czas użytkowania będzie zapewniał wysoki komfort i amortyzację przed ugniataniem;
    • który może być prany w pralce automatycznej za pomocą programu do delikatnych rzeczy, w maksymalnej temperaturze 30° C.

Kolorystyka dywanu jest jedną z modniejszych w ostatnich latach, ponieważ wiele osób wprowadza do swoich domów elementy skandynawskiego wystroju. Dodatek czerni sprawia, że dywan nabiera większej elegancji. Dywan będzie świetnie wyglądał w salonie, sypialni czy pokoju dziennym. Jest bezpieczny dla dzieci.

W naszej ofercie posiadamy również ten sam typ dywanów w kształcie prostokąta, więc zachęcamy do ich łączenia i stworzenia atrakcyjnego zestawu.

C209

Opis

Wysokość runa
+/- 40 mm
Waga/m2
1300 g
Skład
100% Polyester
Kształt
Koło
Antypoślizgowy spód
Tak
Możliwość prania w pralce w 30°
Tak

Inne produkty

12 inne produkty w tej samej kategorii: