Aktywne filtry

Element wyposażenia, który znajdziemy w większości domów, to właśnie biurko. Zdarza się, że mamy je w swoich wnętrzach, ponieważ pracujemy zdalnie i posiadamy biuro bądź gabinet, bądź zwyczajnie zależy nam na komforcie pracy, gdy korzystamy z urządzeń elektronicznych raz na jakiś czas. Biurka są najważniejszym elementem w pokoju dziecka, dlatego rodzice zazwyczaj wybierają takie, które są dostosowane do komfortowej wielogodzinnej pracy. Do pomieszczeń dziecięcych warto zakupić meble dobrej jakości, gdyż funkcjonalność i trwałość materiałów, wpływa na jakość i efektywność pracy.

Biurka gamingowe 

W obecnych czasach, gry stały się już na tyle popularne, że każdy z nas zna kogoś, kto dużo czasu poświęca na wirualną rzeczywistość. Osoby, które spędzają dużo czasu przed komputerem, powinny mieć do tego odpowiednie warunki - wygodne krzesło bądź fotel, biurko i komputer, dzięki któremu praca będzie szybka i sprawna. Biurka gamingowe z naszej kolekcji są głównie w kolorystyce czarnej i pomarańczowej. Zostały przystosowane dla graczy, posiadają nawet specjalne uchwyty na kubek czy butelkę napoju.

Biurka nowoczesne

Są to głównie biurka w kolorze białym, z drewnianymi nogami, ale także drewniane z czarnym stelażem. Klasyka i nowoczesność tych mebli pozwala na długotrwałe użytkowanie, nawet przy zmianie aranżacji wnętrza. Biurka nowoczesne pasują głównie do stylu minimalistycznego i nowoczesnego. Nadadzą się do pokoju nastolatka, szkolnego gabinetu czy domowego biura.

Biurka narożne

Jeśli chcesz nieco urozmaicić swoje wnętrze, bo wszystkie meble, które posiadasz są tradycyjne, polecamy biurka narożne. Nie zawsze we wnętrzu możemy pozwolić sobie na klasyczne, prostokątne biurko ze względu na układ mieszkania. Może akurat te sprawi, że postawienie laptopa w dogodnym miejscu będzie możliwe. 

Biurka z regałem

Biurka z regałem są dla tych, którym wiecznie brakuje miejsca na segregatory, zeszyty, notatki... Dzięki temu, że regał jest tóż przy biurku, wszystko będą mieli w zasięgu ręki, bez konieczności wstawania z miejsca pracy. Takie biurka przeważnie są większe, przez co pomieścimy więcej na samym blacie, a dodatkowo zwiększymy swoje miejsce o dodatkowe regały, na których może stać wiele pamiątek, nie tylko przyborów do szkoły i pracy!

W naszej ofercie posiadamy głównie loftowe, drewniane biurka z regałem, ale znajdą się także czarno-białe w stylu nowoczesnym.  Zachęcamy do przejrzenia Naszego asortymentu.

Biurka szkolne + torba

Biurka, dzięki którym dziecięca organizacja będzie prostsza. Kończąc jakąś czynność, dzieci często zapominają o tym, by posprzątać. Rodzice muszą je pilnować, by były systematyczne. Pomoże w tym torba przyczepiona do biurka, do której po skończonej zabawie czy odrobieniu lekcji dzieci będą wrzucały użyte wcześniej kredki, długopisy, markery...

Toaletka

Dla więszkości kobiet wygląd jest ważny. Każda kobieta, która na codzień się maluje, chciałaby mieć dobre świało i tak zagospodarowane miejsce, by wykonywanie makijażu, fryzury i wszelkich poprawek było komfortowe. Toaletka jest odpowiednim miejscem do przechowywania kosmetyków, ale również do samego wykonania makijażu, ponieważ wiele modeli ma lustro zestawie. To marzenie wielu kobiet, dlatego warto zrobić sobie taki prezent!

Biurko z regałem do pokoju w stylu loftowym 

Tworząc wnętrza w stylu loftowym często stawiamy na zieleń - zarówno mebli, dodatków jak i roślinności. Jeśli w danym pomieszczeniu potrzebujemy biurka, warto wybrać duet z regałem, dlatego, że nawet jeśli nie potrzebujemy więcej miejsca na akcesoria biurowe, to możemy postawić tam różnego rodzaju kwiaty. We wnętrzach loftowych, regały to głównie dodatek, na którym stawiamy takie ozdoby jak kwiaty, wazony, książki, pamiątki, ramki ze zdjęciami i wiele innych. 

U nas znajdziesz biurko do każdego użytku - do domu, biura, gabinetu, czy pokoju nastolatka - zarówno dla dorosłych, dzieci jak i zapracowanych programistów oraz graczy komputerowych.