Aktywne filtry

Szukasz mebli, które ozdobią Twoje mieszkanie lub będą praktycznym rozwiązaniem? Czasami szukamy do swojego domu, nieco bardziej oryginalnych rozwiązań. Nie chcemy zastawiać pomieszczenia kilkoma szafkami, ale wciąż brakuje nam jakiś dodatków i nie mamy ich gdzie postawić, a komoda na ubrania, to naszym zdaniem nie najlepsza opcja. Co wtedy jest dobrym rozwiązaniem? Właśnie regały.

W Naszej ofercie znajdziesz kilka różnorodnych regałów z innym przeznaczeniem. Zastanów się czego potrzebujesz, a My w tym czasie, zaproponujemy Ci kilka znakomitych regałów, tak by umożliwić dobranie odpowiedniego, pod swój wystrój wnętrza.

Regały na buty

Każdy z nas wie, że buty powinny mieć swoje odpowiednie miejsce. W innym przypadku robi się ich za dużo, przez co zagracają przedpokój. Brudne obuwie sprawia, że pomieszczenie wygląda niechlujnie, niepotrzebnie zajmuje miejsce i tylko utrudnia podjęcie porannej decyzji, które buty akurat założyć. Najlepszym rozwiązaniem na ten problem jest wyczyszczenie, a następnie schowanie zbędnego obuwia, tak by miejsca zrobiło się więcej. Przeważnie przedpokój jest wąski, dlatego regały oraz szafki na buty zostały stworzone tak, by łączyć praktykę z eleganckim, schludnym wyglądem. Stojak na buty to świetna opcja, niezależnie od ilości osób mieszkających w danym domu. Kwestią jest tu odpowiednie zagospodarowanie miejsca, by wszystko wpływało na dobry wystrój.

Regały narożne

Gdzie Naszym zdaniem jest najlepsze miejsce na regały narożne?

Zdecydowanie w kuchni - dlaczego? W każdej kuchni znajdziemy ściereczki do naczyń, czy takie którymi wycieramy ręce. Jednak mało kto, ma na nie specjalne miejsce, z którego byłby zadowolony. Często gotując, odkładamy je odruchowo, a później przychodzi pora na szukanie. Powieszone na wieszaku czy piekarniku, często spadają. A miejsca na zapasowe ręczniki kuchenne, już zupełnie brakuje. Dlatego położone na regale narożnym są pod ręką, a jednocześnie nie gubią się w mieszkaniu. Taki regał zajmuje mniej miejsca, a jest bardzo praktyczny. Postawione zapachowe świeczki, również będą się tam świetnie prezentowały.

Regały uniwersalne

Nieraz chcielibyśmy coś wyeksponować, ale nie mamy do tego odpowiedniego miejsca. Na pomoc przychodzą nam uniwersalne regały, dzięki którym Nasze wnętrze stanie się ciekawsze. Jest to także znakomita ozdoba i Nasz pomysł na to, by urozmaicić tradycyjne pomieszczenie, w którym czegoś brakuje. 

Gdzie sprawdzi się taki regał?

Są one na tyle klasyczne, że będą wyglądały dobrze tak naprawdę w każdym wnętrzu np. w sypialni, przedpokoju czy kuchni. 

Jednak my proponujemy np. postawienie ich w łazience, położeniu na nim ręczników, tak by każdy współlokator czy gość, mógł wziąć ręcznik po kąpieli, bez obaw o to, że nie wie gdzie ich szukać. Na takie rozwiązania decyduje się mało osób, dlatego na pewno wzbudzi to zainteresowanie, odwiedzających Cię znajomych. Ozdobienie łazienki jest szczególnie ważne, gdy decydujemy się na aranżację w jasnych, tradycyjnych kolorach. Urozmaici to wystrój i nada życia.

Regały drabinki

Regały na wzór drabiny, to unikatowa opcja dla fanów zieleni. Ostatnio stało się popularne, posiadanie większej ilości kwiatów, które nie zawsze postawione na podłodze czy paramecie wyglądają zadowalająco, a jednak chcemy je mieć. Taka drabinka, to rozwiązanie zarówno do pokoju, jak i na balkon. Na najwyższej półce znajdzie się miejsce na wiszące rośliny np. paprotkę, a niżej na tradycyjne kwiaty doniczkowe, jak kaktusy czy drzewka szczęścia. Należy jednak pamiętać o wybraniu odpowiedniego miejsca, tak by kwiaty miały potrzebną ilość słońca. 

Regały - stojaki na książki

Znajdzie się również coś dla miłośników książek. Ci, którzy lubią czytać, przeważnie chcą mieć lektury w swoim posiadaniu, przez co robi się niewiele miejsca w mieszkaniu, a nikt nie chce rezygnować z części książek, tylko dlatego, że nie ma ich gdzie postawić. Stojak na książki to rozsądna opcja, gdy nie posiadamy w mieszkaniu wiele wolnej przestrzeni lub jeśli lubimy nieco inne rozwiązania. Taki regał sprawdzi się w większości wnętrz, przez co może nam służyć latami.

Regały zamykane

Regały zamykane, to kolorowe, zamykane szafki dla dzieci, niezbędne w każdym dziecięcym pokoju. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Przez kolorowe szuflady, są to regały uniwersalne - zarówno do pokoju dziewczynki jak i chłopca. Od teraz gubiące się zabawki, zawsze będą miały swoje miejsce. Nauka dziecka, by sam odkładał akcesoria na swoje miejsce, to nie łatwe zadanie, jednak z takim regałem jest to wykonalne. Pozostawienie najniższych szuflad wolnych ułatwi zadanie.

Szafki nocne

Do grupy regałów należą także szafki nocne. W swoim asortymencie posiadamy szafki z jedną bądź dwoma szzufladami. Pozwala to na przechowywanie najpotrzebniejszych, drobnych akcesoriów do sypialni, należą do nich m.in. koc, poduszka, tabletki, ładowarka do telefonu, książka, ale i lampka nocna. 

To od Ciebie zależy decyzja zakupowa, liczymy na to, że dokonasz słusznego zakupu!